Máte problém s notebookom?

Náš odborný servis je tu pre vás!

Najčastejšie problémy

 • icon

  Prasknutá obrazovka

  Najviac náchylné na poškodenie na notebookoch sú obrazovky. Stačí malá nepozornosť a obrazovka sa veľmi ľahko poškodí. Opravíme všetky značky a modely výrobcov prenosných počítačov.

 • icon

  Notebook je hlučný, hreje a vypína sa

  Je dosť pravdepodobné, že sa sa obmedzil prietok vzduchu okolo chladiča, skrz vyššiu úroveň pokrývky prachu. Počítač si to kompenzuje vyššími otáčkami, vo vyššom štádiu znečistenia dochádza k extrémnemu zahrievaniu komponentov a častému vypínaniu. V takomto štádiu neodporúčame notebook ďalej používať a rýchlo navštívte odborný servis.

 • icon

  Káva, čaj, alebo iná tekutina v klávesnici

  Väčšina z nás si pri práci s počítačom prikladá svoj obľúbený nápoj. Nepatrnosťou sa niekedy stane, že šálku prevrhneme na notebook, čo v takom prípade? Ihneď odpojte počítač od elektrickej siete, vyberte batériu a kontaktujte nás! V žiadnom prípade nesušte počítač fénom! Hrozí poškodenie komponentov a problém to nevyrieši! Na základovej doske zostáva oxidácia, ktorá časom notebook poškodí! Je nutný odborný zásah!

Zverte svoje zariadenie pravým odborníkom!

Svojmu oboru sa venujeme profesionálne už 9 rokov a zachránili sme už stovky zariadení

Poskytujeme odbornú opravu všetkých typov notebookov, náš servis je vybavený dvoma BGA rework stanicami (teplovzdušná +Infra). Už viac ako 9 rokov sa špecializujeme hlavne na BGA obvody (oprava grafík, chipsetov, Northbridge, Soutbridge), preto vieme presne diagnostikovať problémové miesto a bezpečne rozlíšiť, či vášmu zariadeniu bude stačiť reballing (výmena guliciek  BGA chipu), alebo je nutné chip vymeniť za nový.

Taktiež disponujeme pokročilými diagnostickými prístrojmi na zistenie porúch v nabíjacích a spínacích obvodoch.

POZOR na servisné strediská, ktoré sa snažia závadu opraviť neodborne (ohrievanie teplovzdušnou pištoľou, pečenie dosiek, rôzne podložky a pod.). Vaše zariadenie zväčša nenávratne poškodia, pričom budú tvrdiť, že oprava nebola možná, alebo sa nepodarila!

Hardvérový servis

Výmena/servis základovej dosky

Ako jeden z mála servisov na Slovensku, vykonávame lokálne, i úplne opravy základných dosiek. Celková oprava zariadenia vyjde preto výrazne lacnejšie, ako kúpa novej základnej dosky, pri ktorej vo väčšine prípadov stojí už za zváženie kúpa nového notebooku.

Oprava grafickej karty, chipsetu a BGA čipov

Popis…………

Výmena/servis základovej dosky

Ako jeden z mála servisov na Slovensku, vykonávame lokálne, i úplne opravy základných dosiek. Celková oprava zariadenia vyjde preto výrazne lacnejšie, ako kúpa novej základnej dosky, pri ktorej vo väčšine prípadov stojí už za zváženie kúpa nového notebooku.

Výmena lcd obrazovky

Slabé miesto pre jednoduché mechanické poškodenia tvorí obrazovka. Stačí malá nepozornosť, prípadne vyvinúť tlak na zadný kryt notebooku a obrazovka sa poškodí. Vykonávame výmeny lcd všetkých uhlopriečok a značiek za najlepšie ceny na trhu!

Oprava konektorov

Pri častej manipulácií s usb, audio jack konektormi, či napájacím konektorom môže časom dochádzať k ich opotrebeniu a pripojené zariadenia v konektoroch nedržia polohu korektne a majú tendenciu sa samovoľne, či drobnej manipulácií odpájať. Tieto konektory dokážeme opraviť, prípadne pri mechanickému poškodeniu konektor vymeniť.

Výmena lcd obrazovky

Slabé miesto pre jednoduché mechanické poškodenia tvorí obrazovka. Stačí malá nepozornosť, prípadne vyvinúť tlak na zadný kryt notebooku a obrazovka sa poškodí. Vykonávame výmeny lcd všetkých uhlopriečok a značiek za najlepšie ceny na trhu!

Softvérový servis

Inštalácia operačného systému

Nainštalujeme vami vybraný operačný systém, k počítaču následne dohráme všetky potrebné ovládače (drivery), systém aktualizujeme a zabezpečíme certifikovaným antivírusom.

Odvírenie a zabezpečenie systému

Pracujete na svojom počítači denne, pracujete so sociálnymi sieťami a internetovým bankovníctvom? Neriskujte napadnutie systému podvodným a špionážnym softvérom, inštaláciou antivírových ochrán, ktoré sú zdarma.

Nastavenie emailového klienta

Používate poštového klienta? Pracujete s viacerými kontami naraz? Máte všetky dôležité emaily uložené v počítači a nechcete o ne prísť? Všetky emailové kontá vám zálohujeme na externý disk a v prípade potreby presunieme na iný počítač.

Obnova / reset hesla

Zabudli ste na svoje heslo do systému, do nastavení BIOS, k emailom, alebo iným účtom? Heslo vám obnovíme a poradíme, ako do budúcnosti predísť týmto nepríjemným situáciám.

Aktualizácia systému

Neaktuálny operačný systém nesie viaceré riziká a časom nižší výkon a reakciu. Bezpečnostné aktualizácie navyše plátajú slabé miesta, kadiaľ väčšinou prechádzajú vírusy a snažia sa nad systémom získať kontrolu.

Záchrana/Obnova dát

Poškodil sa vám operačný systém a nechcete prísť o svoje cenné dáta, alebo ste len omylom naformátovali/zmazali pamäťovú kartu, usb kľúč, či pevné disk? Vaše dáta vám obnovíme a navyše poradíme, ako do budúcna týmto situáciám predísť.

Záloha dát

Reinštalujete operačný systém, meníte disk, alebo prechádzate na iný počítač a svoje dáta nemáte kam skopírovať? Využite naše služby, so všetkým si hravo poradíme a vy budete spokojní!

Pomoc na dialku

Nachádzate sa niekoľko desiatok kilometrov od nášho servisu a potrebujete pomôcť? Pomocou pár klikou sa dokážeme pripojiť na váš počítač kdekoľvek na svete pomocou zabezpečenej brány a pomôcť vám, ako keby sme sedeli pri vás!

Prečo si vybrať práve nás?

Naše prednosti, ktoré nás odlišujú
1
Úspešných servisov
10
Spokojných zákazníkov
1 mesiacov
Záruka na servis
1/7
Technická podpora

Zobraziť všetky naše prednosti

Objednajte si cenovo dostupný servis, na ktorý sa môžete spoľahnúť

V ponúkaných oblastiach a službách sa venujeme profesionálne už niekoľko rokov.
Bežný servis
Bežné opravy odovzdávame našim zákazníkom v termínoch 1-4 pracovné dni. Termín sa odvíja od závady, prípadne vyťaženia nášho servisu.
Objednať bežný servis
Expresný servis
Počítač je váš živiteľ? Nestrácajte čas v bežných servisoch! Váš počítač opravíme prednostne už za pár minút! Objednajte si náš expresný servis.
Objednať expresný servis

SUPER TIP! Požadujete niečo naviac? Objednajte si náš expresný servis s komfortnou dopravou!

Nestrácajte čas odpájaním zariadenia a cestovaním do servisu! Váš počítač, alebo iné zariadenie vyzdvihneme u vás doma, prípadne vo vašej firme. Servis vykonáme prednostne a následne servisované zariadenie osobne dopravíme naspäť k vám! A navyše, zapojíme a nainštalujeme všetky prídavné zariadenia tak, aby ste mohli bez problémov pracovať ďalej.

Naše referencie

Martina
Martina
Učtovníčka

Ako účtovníčka potrebujem mať notebook vždy v poriadku a v prípade poruchy zase čo najskôr hotový. Preto je vždy mojou jasnou voľbou PC help. Ďakujem vám!

Jaroslav
Jaroslav
Čašník

S PC Helpom mám dlhoročné skúsenosti. Vždy sa môžem spoľahnúť, že môj počítač bude správne fungovať. Mne, mojim známym a rodine vždy pomohol a sme za to veľmi vďační.

Profesionálne pozáručné opravy všetkých výrobcov

Facebook